Damarkeyfi
dj akman diyar diyar Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
dj akman diyar diyar Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Radyo | Türkçe Full Albümler |Mp3 Paylasım | Video| Film |Damar keyfi Fm |

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

dj akman diyar diyar

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

dj akman diyar diyar Empty
MesajKonu: dj akman diyar diyar   dj akman diyar diyar EmptySalı 23 Şub. 2010 - 18:11

Gözyaşlarım yağmur gibi yağıyor bu hasretlik yüreyimi yakıyor kimse garip hallarımı bilmiyor ayırdılar beni senden nedensiz günler geçmez yaşayamam ki sensiz seni sevmek yasak olsa süresiz sensiz taşıdığım bu can deyersiz

Sensin benim kaderim sensin derdim kederim başımı alır giderim diyar diyar eller nederse desin vazgeçemem benimsin isterse ölüm gelsin diyar diyar

Aramızda engeller var sıralı laf anlamaz gönlüm kara sevdalı eksilmez ezelden bahtım karalı ayırdılar beni senden nedensiz günler geçmez yaşayamam ki sensiz seni sevmek yasak olsa süresiz sensiz taşıdığım bu can deyersiz

Sensin benim kaderim sensin derdim kederim başımı alır giderim diyar diyar eller nederse desin vazgeçemem benimsin isterse ölüm gelsin diyar diyar

dj akman diyar diyar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» dj akman bak dostum
» dj akman çek git
» dj akman alo
» dj akman ayrılık
» dj akman baba