Damarkeyfi
dj akman baba Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
dj akman baba Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Radyo | Türkçe Full Albümler |Mp3 Paylasım | Video| Film |Damar keyfi Fm |

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

dj akman baba

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

dj akman baba Empty
MesajKonu: dj akman baba   dj akman baba EmptySalı 23 Şub. 2010 - 17:57

anlattığın masallar hala aklımda baba belki birgün birdaha karşılaşma şansımız varmı acaba çocukluğumda olduğu gibi el ele hayalinle beni götürürmüsün yine uzak diyarlara baba sensin benim en temiz rüyam beni çok severdin ama belli bile etmezdin ama beni sevdiğini herşeyinle sezerdim kızgın bakışların bile hala aklımda baba bir bakışın yeterdi vurmazdın bile bana yollarımız ayrı artık bu hayat yokuşunda tek başıma savaşmak zorundayım baba tek başıma savaşmak zorundayım baba
yarım bardak çaydı hatıran sözlerinle anlatılmaz bir biçimde her an içinde bastıramadım bi nebzi anlamadı kimse 3 aralık pazardı kimsesiz gece eksik olan duygularımı bulamadım kimsede yapboz olmuş dünyamdan tek eksik sendin baba kara haber çabuk yayılırmış öyle oldu herkesin zamanı varmış seninki ise azmış annemden duydum baba bi alıp bi verirmiş insan doğar ve ölür kanun böyleymiş önce inanamadım hiç bişi duyamadım düyümlendi boğazım yutkunamadım

dj akman baba
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MÜSLÜM BABA - SEV YETER
» Athena - Dön Baba Dönelim
» MÜSLÜM BABA(UNUTAMASSIN)
» Müslüm Gürses baba resim 2
» Müslüm Gürses baba resim 3