Damarkeyfi
BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Radyo | Türkçe Full Albümler |Mp3 Paylasım | Video| Film |Damar keyfi Fm |

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM

YazarMesaj
Mehmet
Yönetici
Yönetici
Mehmet

Erkek Mesaj Sayısı : 1661
Tecrube Puani : 792977
Rep gücü : 16
Lakap : Kalp Hırsızı

Kişi sayfası
okey salonu:
BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM Left_bar_bleue4/4BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM Empty_bar_bleue  (4/4)

BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM Empty
MesajKonu: BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM   BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM EmptyÇarş. 24 Şub. 2010 - 10:58

BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM Bayrampasa
Yönetmen: Hamdi Alkan
Oyuncular: Vural Çelik, Yasemin Conka, Hakan Yılmaz, Okan Tangücü

Senaryo: Bayrampaşa Cezaevi Mahkumları
Görüntü Yönetmeni: Ferhat Öçmen
Müzik: Bayrampaşa Cezaevi Mahkumları
Kurgu: Ulas Cihan Simsek
Tür: Dram - Komedi
Süre: 106 Dk.
Yapım: 2007 - Türkiye
Dağıtımcı: UIP [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Gösterim tarihi: 22 Şubat 2008

Resmi Web Sitesi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Editörün Notu: Yanlışlıkla tutuklanıp derdini anlatamadan yıllarca cezaevinde kalmak zorunda bırakılan bir adamın öyküsü.

Konu: Evli ve bir çocuk babası olan Erdem (Vural Çelik), hayatını kuaförlük yaparak kazanmaktadır. Bir gün mahalle arkadaşı Ahmet'le (Hakan Yılmaz) karşılaşan Erdem, onunla bir çay bahçesine gitmeye söz verir. Ne var ki Ahmet bir uyuşturucu satıcısıdır ve telefonları dinlenmektedir. Ahmet'le ortak çalıştığı şüphesiyle narkotik şube polisleri tarafından tutuklanan Erdem suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da karısı dahil olmak üzere kimseyi inandıramaz. Bu arada Erdem'in hapishaneye düşmesi Eşi Ayşen (Yasemin Conka) tarafından küçük oğlu Ali'den (Okan Tangücü) saklanır. Uzay savaşlarını çok seven Ali babasının dünyayı uzaylıların saldırısından kurtarmak üzere seçilmiş bir komutan olduğunu sanmaktadır. Bu oyuna zamanla bütün koğuş destek olacaktır. Erdem'in bu koğuştaki misafirliği ise o kadar çabuk bitmeyecektir...
https://damarkeyfi.yetkin-forum.com

BAYRAMPAŞA BEN FAZLA KALMAYACAĞIM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Şebnem Ferah - Bu Aşk Fazla Sana
» Müslüm Gürses - Üstüme Fazla Düşme