Damarkeyfi
Mustafa Keserin Hayat Hikayesi  Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Mustafa Keserin Hayat Hikayesi  Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Radyo | Türkçe Full Albümler |Mp3 Paylasım | Video| Film |Damar keyfi Fm |

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Mustafa Keserin Hayat Hikayesi

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Mustafa Keserin Hayat Hikayesi  Empty
MesajKonu: Mustafa Keserin Hayat Hikayesi    Mustafa Keserin Hayat Hikayesi  EmptyPerş. 16 Eyl. 2010 - 16:00

Mustafa Keserin Hayat Hikayesi  Mustafakeserbirsehervakfq3
Mustafa KESER babamızı ben ilk defa dün kanald'de yayınlanan ''Beyaz Show'' da gördüm, tanıdım ve dinledim. Gerçekten bir üstat kendisi. Ama bir üzüntüm oldu kendisini dinlerken izleyenlerde biliyorlardır ve bana katılacaklardır ki bu üstat babamız hak ettiği konuma biraz geç gelmiş. Müzikten yeterince kazanamadığı için değişik işlerde bile çalışmış (Çiğli Askeri Hava Üssü 'nde 4 yıl memuriyet, minibüs ve taksicilik, market işletmeciliği gibi) Aslında kader'dir tabi kimsenin ne olduğu yada ne olcağı belli değildir ama bizim burada düşünmemiz gereken şey bu gibi üstat babalarımız yada annelerimizin hak ettikleri yerlere bu kadar geç gelmesi yada hiç gelememesidir. Mustafa KESER babamız bu gibi üstatlardan sadece biridir. Aslında bunları düşünmeliyiz. Öyle bir zamandayız ki üzülerek ve affınıza sığınarak söylüyorum gerçi bu işin gerçeği hepimiz bunları biliyoruz. Kıçını sallamayan sanatçıyım diye geziyor. Bizde bunları izlemek zorunda kalıyoruz. Gerçi fazla haddimi aşmayayım ama Türkiye'nin acı yüzü bunlar içimden geldi bu saatte yazma gereği hissettim belkide içimi döktüm haklıyım yada haksızım sorun tekrarlıyorum bu değil. Neyse Smile Mustafa KESER babamızın yetenekleri ve ustalığı çok fazla dün bunları bizzat duydum ve gördüm. Özellikleri saymakla bitmez. Ben gerçekten kendisini hayranlıkla izledim. 7-8 Ensturman çalabiliyor (keman, ud, bağlama, yaylı tambur,mızraplı tambur, buzuki, piyano). Konservatuar okumamış ama bilgi birikimiyle ve ustalıyla konservatuar'da hocalık yapmış ve sanırsam devam etmekteymiş bu nokta gerçekten çok güzel birşey. TRT'de ses sanatçısı olarak 20 yıl kadar hizmet vermiş. 1995 yılında dünya'da ilk defa yapılan bir programa imza atarak HBB Televizyonunda "Mustafa Keser ve İstekleriniz" isimli ve canlı olarak yayınlanan şarkı istekleri programı yapmış. Bunlar programdan benim aklımda kalanlar arkadaşlar. Ben yukarıda üstatlarımız için bir nevzede olsa sesimi duyurmaya çalıştım he bu ne kadar duyulur orası ''?'' tabi ama olsun Smile umarım Allah uzun ömür verir, Mustafa KESER babamız daha nice işler yapar. Eğer Mustafa Keser babamızın detaylı biyografisini (Hayat hikayesi) okumak için aşağıda resmi web sitesini vericem oradan isteyen arkadaşlarımız biyografisini okuyabilir

Mustafa Keserin Hayat Hikayesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mustafa Cecelinin Hayat Hikayesi
» Mustafa Sandalın Hayat Hikayesi
» SILANIN HAYAT HİKAYESİ
» Kibariyenin Hayat Hikayesi
» TARKANIN HAYAT HIKAYESI