Damarkeyfi
dj akman bırakıp gittin Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
dj akman bırakıp gittin Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Radyo | Türkçe Full Albümler |Mp3 Paylasım | Video| Film |Damar keyfi Fm |

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

dj akman bırakıp gittin

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

dj akman bırakıp gittin Empty
MesajKonu: dj akman bırakıp gittin   dj akman bırakıp gittin EmptySalı 23 Şub. 2010 - 18:03

DJ Akman-Bırakıp Gittin
Beni bulacaktın lanet kader sensiz yaşamak ölümden beter döngel yanıma çok kötüyüm
Etrafım boş kalıyor sensiz ağlıyorum her geceleri hani sözümüz vardı ikimizin
Beni bırakıp gittin varya güllerim soldu senin uğruna(Nakarat)1x

Beni bırakıp gittin çok kötüyüm sensiz ne yaparım ben ona üzülmüşüm.Göz yaşımın senin olmadığı etrafımda ağlıyorum daha senin uğruna.Haykıra Haykıra çaresiz kaldım.
İçimden gelen sese cevap vuramadım.Sinirden duvarlara vurdum ellerimi kırdım.9 milim yanımdaydı ama yapamadım.Belki geri dönersin diye umudum kalmıştı.
Sevdim seni bir kere kalbime yazılmıştın.Hayat devam ediyor ama mutlu değilim.Kaderim en uzakta ama neyleyim.Kaderim bumu isyan ediyorum.Seni istiyorum.
Sana yaşıyorum.Ölene kadar senin peşindeyim.Ben bu hayatta başka kimi seveyim.
(Nakarat)1x

İnşallah beni duyarsın güzel hayalim.Mutlu olsak budur benim dileğim.Seninle el ele göz göze bakışlar.Kollarında olsam sım sıkı sarılsam.Kalbinin atışı benimkine ritim vurur.
Sözlerin varya damarlarıma dokunur.Seviyorum seni kimse umrumda değil.Yoluma geçmesinler dünyaları yıkarım.Şu kalp varya sensiz atmaz.Şu kalp varya sensiz yaşamaz.
Ölene kadar seni bekleyeceğim.Bir gün olsa onuda seveceğim.Şu sözlerin beni yaktı.Beni bir daha lütfen arama.Bıraktın gittin bensiz uzaklara.Soruyorum sana mutlumusun orda.

dj akman bırakıp gittin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferdi Tayfur - Sen Gittin
» Ferdi Tayfur - Sen Gittin Ya
» Müslüm Gürses - Gittin