Damarkeyfi
Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Radyo | Türkçe Full Albümler |Mp3 Paylasım | Video| Film |Damar keyfi Fm |

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri Empty
MesajKonu: Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri   Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri EmptyPaz 19 Ara. 2010 - 2:42

Kemiklerin kırıldı ey rapim, nedir bu çaresiz bakışların, tecavüz arenasında kör savaşçı
kılıcın rüzgarıyla savunur oldu onurunu, hep tekil savaşlar ortasında sefili oynadık biz,
kefili kim bu hırsızın vekili nerede, şarlatan şu arsızın ipine doladı sahte kültür elçi
bozmalarımız, gırtlağımdan astı tavana, boğulmadım,nefesle yazdım rhymeları, ok attı
hedefe mista K. Sagoladım beyinleri, yollarımda dikene bassa dahi ayaklarım ben
küheylanım ve evliyasıyım rapin, kuvvet aynasında kendimle barışa imza attım, rap'di
şahidim, tepdi düşmanın yüzü, tekdi rap yönü, çekti yerleraltı diyarı, sanatı kutsadı ve
pekti yüreği nacizhane mc'nin bilesin satırım kesit cümlesini acizanenin.

Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sagopa Kajmer - Buz
» Sagopa Kajmer - 24
» Sagopa Kajmer - Baytar
» Sagopa Kajmer - Rap Gafil
» Sagopa Kajmer - Muamma