Damarkeyfi
İbrahim Tatlıses - Kötü Kader Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
İbrahim Tatlıses - Kötü Kader Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Radyo | Türkçe Full Albümler |Mp3 Paylasım | Video| Film |Damar keyfi Fm |

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

İbrahim Tatlıses - Kötü Kader

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

İbrahim Tatlıses - Kötü Kader Empty
MesajKonu: İbrahim Tatlıses - Kötü Kader   İbrahim Tatlıses - Kötü Kader EmptyPtsi 27 Eyl. 2010 - 13:17

Felegimin Silesi beni yine vurdu yerden yere, minnet etmem ben felege kaderim kötüymüs benim, bu ne kader kötü kader agliyorum gözyasim yok yolla gitsem yoldasim yok dert dökecek sirdasim yok. Bu ne kader kötü kader görülmemis böyle kader yasamayi unutturdu yüregime koydu keder.

Bir gün yüzüm gülmeyecek gözyaslarim dinmeyecek hasta etti o yar beni ölsem bile gelmeyecek.Bu ne kader kötü kader agliyorum gözyasim yok yolla gitsem yoldasim yok dert dökecek sirdasim yok. Bu ne kader kötü kader görülmemis böyle kader yasamayi unutturdu icerime koydu keder.

İbrahim Tatlıses - Kötü Kader
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ibrahim tatlıses al al al
» ibrahim tatlıses ah keşkem
» İbrahim Tatlıses - Davacı
» İbrahim Tatlıses - İmkanı Yok
» İbrahim Tatlıses - Kop Gel Günahlarından