Damarkeyfi
cengiz kurtoglu aşk delisi Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
cengiz kurtoglu aşk delisi Muhnvs
Üye olmassaniz yada giris yapmassaniz forum kategorilerini göremez ve linkleri görüntüleyemezsiniz
Damarkeyfi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Canlı Radyo | Türkçe Full Albümler |Mp3 Paylasım | Video| Film |Damar keyfi Fm |

PortalPortal  AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Giriş yap  Kayıt OlKayıt Ol  

cengiz kurtoglu aşk delisi

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

cengiz kurtoglu aşk delisi Empty
MesajKonu: cengiz kurtoglu aşk delisi   cengiz kurtoglu aşk delisi EmptyPerş. 11 Şub. 2010 - 20:45

bir şans ver allahım seven kulunu öleceğim bir gün bu aşk uğruna bir yol var gidiyor mutluluğa o yolda bir gün ben geçecekmiyim bir şans ver allhım seven kulunu öleceğim bir gün bu aşk uğruna bir yol var gidiyor mutluluğa o yolda bir gün ben geçecekmiyim dünyama doymadan gitmem imkansız terkedip gidenler bence vefasız gidenler mutlu kalanlar bahtsız sevip ayrınlanlar kalırmı ahsız aşığım aşım delicesine seviyorum seni ölürcesine tutuldum feleğin kör cilvesine öyle çok sevdimki aşk delisine aşığım aşım delicesine seviyorum seni ölürcesine tutuldum feleğin kör cilvesine öyle çok sevdimki aşk delisine aşığım aşım delicesine seviyorum seni ölürcesine tutuldum feleğin kör cilvesine öyle çok sevdimki aşk delisine aşığım aşım delicesine seviyorum seni ölürcesine tutuldum feleğin kör cilvesine öyle çok sevdimki aşk delisine aşığım aşım delicesine seviyorum seni ölürcesine tutuldum feleğin kör cilvesine öyle çok sevdimki aşk delisine

cengiz kurtoglu aşk delisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cengiz kurtoglu ah kız
» cengiz kurtoglu adı hasret
» cengiz kurtoglu agladım bu gün
» cengiz kurtoglu ayrılmayalım
» cengiz kurtoglu aşk delisiyim